رفتن به محتوای اصلی

به گزارش مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری: 

فراخوان نیازهای های پژوهشی استان قزوین تمدید گردید 

از علاقه مندان مراکز علمی‏- تحقیقاتی در رشته های علوم فنی و مهندسی، بهداشت، علوم انسانی، علوم پایه، علوم کشاورزی و محیط زیست دعوت می شود جهت شرکت در این فراخوان اقدام نمایند. ضمنا در این فراخوان توجه به نکات ذیل ضروری است:

1‏‏-پروپوزال ها(طرح نامه ها) در چارچوب فرمت یکسان و استاندارد به شرح ذیل تکمیل گردد. بررسی طرح نامه هایی که خارج از فرم استاندارد تکمیل شوند، میسر نخواهد بود.

2‏-پروپوزال ها در قالب شرح خدمات (RFP)به شرح ذیل تکمیل شوند. بررسی طرح نامه هایی که مطابق محتوای شرح خدمات تکمیل نگردند، میسر نمی باشد.

3‏- پژوهشگرانی که در فراخوان های پژوهشی سال های گذشته، موفق به اتمام طرح تحقیقاتی و انجام تعهدات پژوهشی (ارائه دو نسخه گزارش پژوهشی نهایی چاپ و صحافی شده، فایل گزارش نهایی، مقاله علمی‏- پژوهشی از پژوهش و کد خاتمه طرح) نشده اند مجاز به شرکت در این فراخوان نمی باشند.

4‏- محققان جهت شرکت در فراخوان لازم است مشخصات خود را در سامانه نظام ایده ها و نیازها ( نان) به آدرس اینترنتی  https:‏/‏/nan.acدرج و ثبت نام کرده و سپس نیاز پژوهشی مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

5‏-به منظور ارتقای علمی پروپوزال ها، پژوهشگران در خصوص انطباق رشته و گرایش تحصیلی خود و اعضای تیم تحقیقاتی ذکر شده در شرح خدمات، دقت نمایند.
 

6‏- جهت افزایش کیفیت پروپوزال ها، محققان در صورت تمایل می توانند با دستگاه های اجرایی بهره بردار از نتایج تحقیق، در چارچوب مقررات آن دستگاه، راهنمایی و مشاوره دریافت نمایند.

7-استفاده از اعتبارات پژوهشی« طرح شهید بهشتی» مستلزم ارائه پروپوزال  در زمینه های مورد نیاز استان به شرح جدول ذیل می باشد.

‏8- حداکثر مهلت ارسال پروپوزال ها  مورخ 30‏‏‏/06‏‏‏/1402 می باشد.

9‏-محققین می بایست یک نسخه پروپوزال چاپ شده به همراه فایل WORD آن را به گروه پژوهش و آینده نگری مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان قزوین به آدرس: قزوین‏‏- چهار راه عمران – خیابان شهید عباس پور‏‏- تلفن: 02833320088  ارائه کنند، درصورت عدم مراجعه حضوری و وجود نقص در پروپوزال، بررسی آن امکان پذیر نخواهد بود.

10- نتایج داوری پروپوزال ها پس از ارزیابی توسط اعضای هیات علمی دانشگاه با تخصص ذیربط و ارائه در کمیته منتخب و بررسی نهایی در کمیسیون های تخصصی ذیل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری کشور و دریافت کد رهگیری، به اطلاع محققان رسانده خواهد شد.

عناوین نیازهای پژوهشی فراخوان سال 1402

 

فرم پروپوزال

 

شرح خدمات (RFP)طرح پهنه بندی تنش آبی مراحل رشد گیاه گندم با استفاده از رطوبت خاک محدوده عمق ریشه سامانه SMAP.

 

شرح خدمات (RFP)طرح تدوین برنامه توسعه زنجیره های ارزش راهبردی استان قزوین(کانی های غیر فلزی- شوینده ها).
شرح خدمات (RFP)طرح راهکارهای برون رفت از ممنوعیت فعالیت معادن استان قزوین واقع در مناطق ممنوعه